O Equipes Notre-Dame w SALVE TV

Para Informacyjna Sektora Mazowieckiego A, Patrycja i Bartek Stelmaszukowie z Ekipy W 14A, podzielili się świadectwem swojego uczestnictwa w END na antenie chrześcijańskiej telewizji internetowej Salve TV. Zapraszamy do oglądania:

http://www.salvetv.pl/multimedia/temat-dnia-codzienny-program-publicystyczny/7140/gdy-end-staje-sie-poczatkiem-malzenskie-cuda

ks. Francois Fleischmann 1934 – 2018

Z wielkim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci ks. Francoisa Fleischmanna, kapłana diecezji paryskiej, emerytowanego kanonika tytularnego i dziekana kapituły katedry Notre-Dame de Paris. Odszedł do domu Ojca w piątek 26 stycznia, w 56 roku kapłaństwa i 83 roku życia. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 2 lutego o godzinie 10 w katedrze Notre-Dame. Będzie im przewodniczył kardynał Andre Vingt-Trois, emerytowany arcybiskup Paryża.

czytaj dalej…

„Bóg się rodzi” w Legnicy

„Biegną wielce zadziwieni, za anielskim głosem pieni, gdzie się spełnił cud” – tak, jak pastuszków pod Betlejem, tak Duch Święty – wierzymy w to mocno – poprowadził ekipy dolnośląskie w niedzielę 14 stycznia br. do Legnicy.

Naszym aniołem Dobrej Nowiny był proboszcz parafii św. Jacka, ks. Andrzej Ziombra, a cudem oczywiście sam Pan Jezus Eucharystyczny, Jego tak bardzo żywa obecność w tym miejscu, Jego Serce tętniące żywą miłością do człowieka i objawiające mu się w przedziwnej nagości.

czytaj dalej…

MOC PRZEBACZENIA 24-26 listopada Chludowo

„Moc Przebaczenia” – to temat rekolekcji prowadzonych w dniach 24-26 listopada 2017 r. w Chludowie k. Poznania w Domu Księży Werbistów przez ks. Radosława Rafała MSF – a doskonale zorganizowanych i kierowanych przez Mirkę i Piotra Napierałów z Poznania. Kiedy decydowaliśmy się we wrześniu na odbycie tych rekolekcji, sam temat jakoś nie wydawał się nam szczególnie ważny, ponieważ sądziliśmy wówczas, że my z przebaczeniem problemu nie mamy. czytaj dalej…

Wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy – lipiec 2018

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy.

Pielgrzymka autokarowa przez sanktuaria Europy została zaplanowana tak, aby uczestniczyć w niej mogły zarówno małżeństwa, które będą jednocześnie uczestnikami Międzynarodowego Zgromadzenia END w Fatimie (program A), jak i osoby, które uczestnikami tego zgromadzenia nie będą (program B).

czytaj dalej…

Boże Narodzenie 2017

Ludzka rodzina była miejscem przyjścia na świat Bożej Dzieciny. Przez nią Bóg stał się nam bardzo bliski i wywyższył jej znaczenie. Pozwólmy, aby ten szczególny czas Bożego Narodzenia pomógł nam zatrzymać się na chwilę w codziennym zabieganiu, by dostrzec światło Betlejemskiej Gwiazdy. Wsłuchajmy się w Słowo, które stało się Ciałem i pozwólmy, aby zamieszkało między nami. Niech nasze rodziny będą na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu i staną się miejscem schronienia, pocieszenia i nadziei dla wszystkich zagubionych, szukających światła.

Bądźmy Radosnymi Apostołami Bożej Miłości z Betlejem.

Lucyna i Krzysztof

Jesteśmy Super-Regionem międzynarodowego ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame, którego celem jest pomaganie małżeństwom chrześcijańskim w pełnym przeżywaniu ich sakramentu małżeństwa.

DOŁĄCZ DO NAS

Małżonków zainteresowanych Ruchem oraz pragnących dołączyć do nas prosimy o kontakt:
end@end.org.pl
wielkopolska@end.org.pl
kujawy@end.org.pl
mazowsze@end.org.pl
lodz@end.org.pl
podlasie@end.org.pl
dolny-slask@end.org.pl
slask@end.org.pl
malopolska@end.org.pl

Odwiedź

advertisement advertisement advertisement advertisement

Liturgia dnia: