Warto zrobić coś dla siebie!

Nigdy nie jest za późno, by zawalczyć o swoje małżeństwo! Pamiętajmy, że pierwszymi beneficjentami uzdrowienia relacji małżeńskiej są dzieci!

Małżeństwa z Warszawy i okolic, które miałyby ochotę dołączyć do nowo powstających ekip, by poznać bliżej nasz charyzmat i formację, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego.

Czekamy na Was :)

Beata i Piotr Michalscy

Para Sektora Mazowieckiego B
@END mazowsze

 

1012711100

Potrzeba Kapłanów – Doradców Duchowych!

Więź pomiędzy małżonkami i kapłanem jest kluczowa dla przyszłości Kościoła: sposób przeżywania więzi między naszymi  dwoma sakramentami może stanowić źródło równowagi, dynamizmu, odnowy dla Kościoła

o. Dominik Marcovits OP

Drodzy Kapłani posługujący w obrębie Warszawy i okolic,

zwracamy się do Was z gorącą prośbą i apelem o zaangażowanie się w posługę doradcy duchowego małżeństw formujących się lub pragnących rozpocząć formację w Ruchu Equipes Notre-Dame.

Potrzebujemy Was!

Być może w Waszych Kapłańskich sercach rodzi się pragnienie, by zainicjować ekipę małżeństw w swojej parafii… Oczekujemy Waszego towarzyszenia, słów umocnienia, obecności i wsparcia na naszej małżeńskiej drodze do świętości. Wierzymy, że i my możemy być Wam pomocni w Waszej drodze.

W Ekipach odkrywamy bezcenny dar przyjaźni dwóch sakramentów Kapłaństwa i Małżeństwa. Wiele świadectw naszych doradców to potwierdza.

Formacja małżeństw w Equipes Notre-Dame jest przeżywana w ścisłej komunii z kapłanami, doradcami duchowymi ekip w taki sposób, żeby każdy z tych dwóch sakramentów mógł ukazywać światu oblicze Boga. 

(Karta END)

Zapraszamy :)

Beata i Piotr Michalscy

Para Sektora Mazowieckiego B
@END mazowsze

Beze Mnie nic nie możecie uczynić!

 17 września w Katedrze Warszawsko-Praskiej rozpoczęliśmy kolejny rok formacyjny Ruchu END w Sektorze Mazowieckim B. Po powitaniu wszystkich ekip i gości przez Parę Odpowiedzialną Sektora – Beatę i Piotra Michalskich wzięliśmy udział we Mszy św. koncelebrowanej przez doradcę duchowego Sektora ks. Piotra Kluka CSMA, oraz doradcę duchowego ekipy W7B ks. Józefa Trelę. Podczas homilii zostaliśmy wprowadzeni w tematykę nowego roku formacyjnego – „Beze Mnie nic nie możecie uczynić” J 15,1-8. Ks. Piotr także zaznaczył, że misja miłości nie kończy się na rodzinie lecz jest tam, gdzie Bóg nas posyła.

czytaj dalej…

„Z życia kościoła” Polskie Radio Program 1 – 4 czerwca

radiowarszawa

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu serwisu informacyjnego „Z życia Kościoła” na falach Programu Pierwszego Polskiego Radia, który ukazał się w niedzielę 4 czerwca 2017 r. W serwisie Kasia i Marek Rymszowie, para odpowiedzialna Regionu 2 opowiedzieli o Ruchu Equipes Notre-Dame. Z życia Kościoła


Beata i Marcin Pińkowscy
para odpowiedzialna Sektora Mazowieckiego A

26 maja – Audycja “Rozmowa na co dzień” w Radiu Warszawa 106,2 FM z parą światową To i Ze Moura-Soares

radiowarszawa

Zapraszamy w piątek 26 maja o godz. 13:30 do wysłuchania audycji redaktor Katarzyny Supeł-Zaboklickiej „Rozmowa na co dzień”. Gośćmi będą To i Ze Moura-Soares para światowa ERI oraz Lucyna i Krzysztof Wysoccy, para odpowiedzialna Super Regionu. Goście opowiedzą radiosłuchaczom o Ruchu END w wymiarze światowym.

Beata i Marcin Pińkowscy
para odpowiedzialna Sektora Mazowieckiego A

Jesteśmy Super-Regionem międzynarodowego ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame, którego celem jest pomaganie małżeństwom chrześcijańskim w pełnym przeżywaniu ich sakramentu małżeństwa.

DOŁĄCZ DO NAS

Małżonków zainteresowanych Ruchem oraz pragnących dołączyć do nas prosimy o kontakt:
end@end.org.pl
wielkopolska@end.org.pl
kujawy@end.org.pl
mazowsze@end.org.pl
lodz@end.org.pl
podlasie@end.org.pl
dolny-slask@end.org.pl
slask@end.org.pl
malopolska@end.org.pl

Odwiedź

advertisement advertisement advertisement advertisement

Liturgia dnia: